Hemen oyuna gel, dinozorları keşfet!
T-rex'e binmeye hazır ol! Dinoground PUBG Mobile'da!
19 Mayıs 2023 Cuma 18:45:26

Gizemli Dinozor Yerleşkesi'ni birlikte keşfedelim!

Oynanabileceği tarihler: 16/05/2023 saat 2:00 - 18/06/2023 saat 23:59 (UTC+0)

Desteklenen haritalar: Erangel ve Livik


 

Yepyeni Ortamlar

Yeni Temalı Bölge- Dinozor Yerleşkesi: 90x90 boyutlarında, malzemelerde dolu bir temalı bölge. Maç başladıktan bir süre sonra Fosil Geçidi'nde rastgele ortaya çıkacak büyük T-Rex'e takım arkadaşlarınızla birlikte binebilirsiniz. T-Rex dışarı çıktıktan sonra sırtına binilebilir.

Küçük Boyutlu Yeni Temalı Bölge: İlkel Bölge'nin dört bir yanına dağılmış çok sayıda küçük temalı alanda Uçan Dinozorlar ve Velociraptor'lar bulabilirsiniz. Oyuncular bu dinozorları yendikten sonra ehlileştirip üstlerine binebilir. İlkel Bölge'de ayrıca Uçan Dinozor ve Çemberler, Zıplayan Velociraptor ve Dinozor Kuluçkası gibi mini oyunlar da bulunur.

PvE Velociraptor'lar ve Uçan Dinozorlar

İlkel Bölge'nin dört bir yanında vahşi dinozorlar bulabilirsiniz. Onları yendikten sonra binek olarak üstlerine binmek mümkün.

Velociraptor: Kara saldırıları için ideal. Onunla yerde kapışmanız gerekecek.

Uçan Dinozor: Hava saldırıları için birebir. Havadayken ateş ederek indirin.

 

Dinozorlu Mini Oyunlar

Uçan Dinozor ve Çemberler: İlkel Bölgelerde sıcak hava balonlarından sarkan çemberler bulabilirsiniz. Uçan Dinozorunun sırtında mini oyuna katılın. Verilen süre içinde performansına bağlı olarak Dinozor Hazinesi kazanabilirsiniz. Yere indikten sonra Dinozor Hazinesini açarak harika malzemeler elde edebilirsiniz.

Zıplayan Velociraptor: İlkel Bölgelerdeki yüksek platformlara bazı Dinozor Hazineleri yerleştirildi. Bir platforma zıplamak ve hazineyi açmak için Velociraptor'a binin.

 

Dinozor Binekler

Velociraptor: Arazileri geçmekte oldukça güçlü olan ve vadilerde zorlanmayan tek kişilik bir kara bineği. Daha yüksek platform veya çatılara da atlayabilir.

Uçan Dinozor: Özgürce uçabilen tek oyunculu bir binek. Uçmak ve taktik işaretlemek için bir irtifa sınırı vardır. Binek becerileri şöyledir:

İleri Atılma: Uçan Dinozor uçmakta olduğu belli bir mesafeyi kısa süreliğine ileri atılarak hızlıca katedebilir.

Yakalama: Oyuncular Uçan Dinozor'la yerdeki takım arkadaşlarını veya düşmanları zorla tutup taşıyabilir. Tutulan bir oyuncu kendisini kurtarıp paraşütle yere inebilir.

Binek T-Rex: T-Rex, 1 sürücü ve 3 yolcu taşıyabilen büyük bir takım bineğidir. T-Rex'in becerileri şöyle:

Kükreme: T-Rex 8 saniye boyunca durmadan kükrer ve hasar verip ekranı sallar. Beceri her an iptal edilebilir.

Depar: T-Rex 10 saniyeliğine hız takviyesi ve üst hız artışı kazanır. Beceri her an iptal edilebilir.

 

 

Sen de hızlı ve güvenilir şekilde Ucuz Pubg Mobile UC satın almak için hemen tıkla